VALIKKO

Luvan yhteystiedot

LUVA – LUONNONVARAT RY

Mikonkatu 8 A, 5.krs.
00100 HELSINKI

www.luva.fi

Puheenjohtaja Håkan Nystrand, hakan.nystrand@luva.fi, p. 040 761 5176

Varapuheenjohtaja Antti Rantakangas, antti.rantakangas@eduskunta.fi, p. 050 511 3147

Luvan hallituksen muut jäsenet

Stefan Borgman, stefan.borgman@revir.org, p. 040 158 8815

Maarit Hietanen, maarit.hietanen@faba.fi, p. 040 571 0810

Jyrki Nieminen, jyrki.nieminen@versowood.fi, p. 050 598 1338

Timo Nyman, timo.nyman@metsa.fi, p. 0400 180 046

Tuomo Turunen, tuomo.turunen@metsapalveluturunen.fi, p.0500 278 828

 

METO – Metsäalan Asiantuntijat ry:n yhteystietosivuille pääset tästä linkistä.

Agrologien Liitto ry:n yhteystietosivuille pääset tästä linkistä.