VALIKKO

Luvan yhteystiedot

LUVA – LUONNONVARAT RY

Mikonkatu 8 A, 5.krs.
00100 HELSINKI

 

Puheenjohtaja Stefan Borgman, stefan.borgman@luva.fi, p. 040 158 8815

Varapuheenjohtaja Leea Sangi, sangileea@gmail.com, p. 050 371 5528

Luvan hallituksen muut jäsenet

Tommi Granholm, tommi.granholm@tampere.fi p. 0500 807 401

Maarit Hietanen, maarit.hietanen@lantmannenagro.fi , p. 050 514 7942

Jyrki Nieminen, jyrki.nieminen@versowood.fi, p. 050 598 1338

Timo Nyman, timo.nyman@metsa.fi, p. 0400 180 046

Tuomo Turunen, tuomo.turunen@metsapalveluturunen.fi, p.0500 278 828

 

METO – Metsäalan Asiantuntijat ry:n yhteystiedot tästä.

Agrologien Liitto ry:n yhteystiedot tästä.

METO Metsäalan Yrittäjät ry:n yhteystiedot tästä.